אודות החברה


 

          א.ר קשרי מחשב בע"מ  ח.פ 513808709

 
החברה מהווה היום חלק עיקרי ומשמעותי ביותר בענף האלקטרוניקה בארץ ונוטלת "נתח שוק" שהוא המשמעותי ביותר בהיקף ההפצה והמכירות. למעשה החברה נחשבת לבין הגדולות בישראל בתחומה. בפועל מותירה החברה מאחוריה את המתחרים בפער אדיר ותגיע בשנת 2014 לנתח שוק של -2.2%. לנתונים ולהצלחות אלו ישנן סיבות , אך מרביתן מגיעות מהלקוח הסופי שנותן וממשיך לתת את אמונו בנו במשך שנים ואנו משיבים לו בשירות ונאמנות באופן קבוע.
 
חוסנה הכלכלי של החברה נובע מהיבוא הישיר, המחירים האטרקטיביים, מתן השירות הטוב במדינה, המגוון הרב, כמו גם כלל אביזרי המיחשוב - הם שמעניקים לחברה את היכולות להוביל בישראל.
 
מוצרי החברה, אשר מופיעים באתר, מיובאים כולם ישירות לחברה ונהנים מאחריות מלאה. מעבדת תיקון המחשבים ניידים ברמת גן ממוקמת במקום ורמת התיקון היא מהמהירות והאיכותיות בישראל.
 
לחברה מערך שירות מוביל הנתמך בכל מערכות המידע המתקדמות עם מערכת שירות CRM ומערכות ניהול אשר מתמשקות באמצעות תוכנת finansit pro מהתוכנות המתקדמות בישראל.
 
במרכז החברה ברמת גן ישנה מעבדת תיקונים איכותית מהגדולות ביותר במדינה, לתיקון מחשבים ניידים, מסכים שבורים, מכשירים סלולאריים ועוד. כמו גם מרכז תמיכה ומכירה call-center מהמתקדמים בישראל.
 
עם לקוחות החברה נמנים מרבית משרדי הממשלה, משרד הביטחון, מוסדות חינוך ואירגונים גדולים ועשרות חנויות ברחבי הארץ.
 
 
 
בחרנו להציג לכם לקוחות נכבדים מעט בלבד מצורת התנהלותנו וזאת במטרה אחת בלבד והיא היכרות ראשונית ללקוחות חדשים שטרם רכשו או שורתו אצלנו.
 
 
רוב מוצרי האתר ניתנים לאיסוף מרשת זול פור יו בכתובת הבאה:
 
  1. זבוטינסקי 91 רמת-גן, חניה בחניון אואזיס (פרטים בדף "הגעה") 036729003
 
 

להלן שעות פעילות החברה :

          
                                      

א-ה 09:30-18:30

ימי שישי וערבי חג 09:30-13:30

 
 

הגנת הפרטיות

 

המחוייבות שלנו להגנת הפרטיות

הפרטיות שלך חשובה לנו. כדי לשפר את ההגנה על הפרטיות שלך אנחנו מספקים מידע זה לגבי מדיניות הגנת הפרטיות שלנו ואודות האפשרויות העומדות בפניך בעת השהות באתר וככל הנוגע להתנהלות שלנו לגבי איסוף מידע באתר.

 

 

המידע שאנו אוספים

בעמודים באתר שבהם ניתן להזמין מוצר או שירות, להזמין מידע וכו', נדרש מידע כמפורט:

שם, ת.ז., כתובת, דוא"ל, טלפון, מספר כרטיס אשראי וכו'.

לעיתים ניתן לרשום מידע הרלוונטי לאדם אחר, למשל, כשמזמינים מוצר לאדם אחר, 

רושמים לגביו שם, ת.ז., דוא"ל, כתובת, טלפון וכו'.

 

מה אנחנו עושים עם המידע

במידע הנמסר לשם ביצוע הזמנה של מוצר, שירות או מידע, אנו עושים שימוש אך ורק למטרת ביצוע אותה מטלה והמטלות הנגזרות ממנה (למשל חיוב הצרכן, הוצאת חשבונית מס וכו').

המידע אינו מועבר לכל גורם אחר, למעט ככל הנדרש להשלמת המטלה (כגון לחברת האשראי).

מידע הנמסר אודות אדם אחר לצורך משלוח מוצר משמש למטרה זו בלבד

במקרה ששלחת לנו דוא"ל נשתמש בכתובת הדוא"ל שממנה שלחת לצורך משלוח דוא"ל חוזר אך לא לכל מטרה אחרת, וכמו כן לא נמסור את הכתובת לכל גוף אחר.

אם אתה מעוניין לקבל מידע נוסף אתה מוזמן לידע אותנו בדבר רצונך זה ונפעל בהתאם. בכל מקרה לא נעשה שימוש בפרטים שלך לצורך זה אלא אם בקשת זאת מפורשות 

במידע לא מזהה, כלומר מידע שאינו יכול להיות מיוחס לאדם מסויים, אנו עושים שימוש כדי לשפר את האתר שלנו ולעדכן את ההתנהלות המסחרית שלנו ואת שירותינו, כשמידע לא שמי זה מועבר גם לגורמים אחרים, בהם המפרסמים אצלנו. לדוגמא: מספר המבקרים באתר, מספר הגברים הנרשמים לשאלון מסויים באתר, וכו', אך לא כל פרט מידע המזהה אישית את המבקר באתר.

 

כמובן שאיננו עושים כל שימוש בפרטים של אמצעי התשלום שהעברתם, בין אם זה כרטיס אשראי או מספר חשבון בנק, אלא לביצוע התשלום, ואיננו מעבירים אותו לכל גורם נוסף זולת לצורך זה.

 

המחוייבות שלנו לאבטחת מידע

אנו מונעים כניסה לא מורשית למאגרי המידע שלנו. אנו שומרים על המידע מעודכן, ומוודאים שימוש נכון בנתונים. יישמנו הליכים פיזיים, טכנולוגיים ואלקטרוניים כדי לאבטח את המידע שאנו אוספים באתר.

 

יצירת קשר איתנו

לשאלות בעניין הגנת הפרטיות באתר, וכן לתלונות על הטיפול במידע באתר, אנא פנה לממונה  על הגנת הפרטיות באתר, למייל itzikshimon@hotmail.com

 

הגנה מיוחדת על ילדים מתחת לגיל 13

איננו אוספים מידע לגבי מי שידוע לנו שהינו מתחת לגיל 13, אלא באישור הורה.

 
 

להלן דוגמה לתעודת אחריות שלנו:

א.ר קשרי  מחשב בע"מ / זול פור יו

ח.פ 513808709 ז'בוטינסקי 91 רמת גן 03-6729003 

  תעודת אחריות  מספר ........

 

 

 

סוג המכשיר........................ מס' סידורי........................ 

שנת ייצור:................תאריך הקניה.......................    שם הלקוח.................................

 

 

תעודת אחריות

לקוח/ה נכבד/ה
חברת א.ר קשרי מחשב בע"מ מברכת אותך על רכישת ציוד /חומרה מא.ר קשרי מחשב / זול פור יו. הציוד אותו רכשת הינו באחריות חברת א.ר קשרי מחשב למשך התקופה המפורטת בתעודה,ולפי תנאיה ותקפה רק בתחומי מדינת ישראל כולל בשטחי יהודה ושומרון למעט שטחי הרשות הפלסטינאית.

1. האחריות תקפה למשך ........חודשים מיום הקניה, בכפוף למפרט היצרן המקורי.
האחריות תינתן במשרדי חברת א.ר קשרי מחשב וכרוכה בהצגת תעודת האחריות ובהשארת המכשיר.

2. החברה מתחייבת לתקן ללא תשלום כל קלקול שיתגלה במוצר במהלך תקופת האחריות ולהחליף ככל שיידרש את המוצר או כל חלק ממנו ללא תשלום. הוכיחה החברה כי מקור הקלקול בנזק מכוון של הצרכן,תהיה פטורה מחובתה בהתאם לסעיף זה.

3. החברה מתחייבת להחזיר את המוצר המקולקל למצבו טרם הקלקול. אם תידרש החלפת חלקים לצורך התיקון, החברה  מתחייבת להשתמש בחלקים חדשים ומקוריים.

4.4. החברה מתחייבת כי אם לא תשתמש בחלקים חדשים ומקוריים ו/או לא תצליח להחזיר את המוצר למצבו טרם הקלקול, היא תספק לצרכן מוצר חדש זהה או מסוג ואיכות דומים ושווי ערך אאו תשיב לצרכן את הכסף ששילם לפי בחירתה.

5. החנות בר"ג תשמש כתחנת שרות באזור זה.משלוח מוצר במסגרת האחריות יהיה על חשבון הלקוח .החברה מתחייבת לתקן את המוצר תוך 14 ימים ממסירת המוצר בתחנת השרות. רשאי הצרכן למסור את המוצר לחנות בה נרכש והמוצר יושב מתיקון תוך שבועיים ממסירתו.

6. סייגים לאחריות:האחריות לא תחול במקרה של נזק הנובע כתוצאה מ:

א. רשלנות או זדון הצרכן לרבות: שבר,מכה, הזנחה, נפילה או כל תאונה שהיא, הזנחה.

ב. כח עליון שהתרחש לאחר מסירת המוצר לצרכן לרבות: קצר חשמלי, כולל נזקי טבע, נזקי כח עליון, פגיעת ברק או נזקי מלחמה, אספקת חשמל לא סדירה (נפילת מתח).

ג. תיקון המוצר על ידי טכנאי שאיננו טכנאי של החברה ולא בשל הפרת חיובי החברה את הוראות תקנות הגנת הצרכן(אחריות ושרות לאחר מכירה).

ד.שימוש בחומרים כימיים שלא  לפי הוראות היצרן ו/או שינוי, מחיקת או הסרת פרטי המכשיר או מספרו המעידים על תיקון על ידי גורם לא מוסמך על ידי החברה, או שינוי בפרטי התעודה ללא חותמת החברה.

ה. הפעלה שלא עפ"י הוראות השימוש .

ו. שימוש למטרות מסחריות.

7. אחריותנו לפי תעודה זו, היא להחליף או לתקן במידת האפשר, ללא תשלום, ציוד או חומרה שנרכשו מחברת א.ר קשרי מחשב בלבד, במסגרת תקופת האחריות.

8. שרות במסגרת האחריות, יינתן אך ורק עם הצגת חשבונית רכישה ותעודה זו וכן תעודת אחריות בינלאומית (באם נמסרה  תעודה כזאת).האחריות תינתן גם אם אין תעודת אחריות בינלאומית-בהתאם לתקנות, יש חובת מסירת תעודת אחריות בעיברית.

9.החברה מתחייבת למסור לצרכן לאחר התיקון אישור בכתב ובו פירוט של התיקון והחלקים שהוחלפו.

 

 

חתימה וחותמת העסק......................